karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Prodej cihlového bytu 2+1 se 2 balkony v Brně

Jednalo se o starší byt o velikosti 2+1 v domě, který se nachází na ulici Erbenova 376/9, v městské části Černá Pole. Tento cihlový dům je v dobrém stavu a nabízí pohodlné bydlení. Byt je částečně vybaven, což vám umožní si vytvořit příjemné prostředí dle vašich představ.

Byl to pěkný útulný byt ve 3.patře (4.np/5), podlahová plocha 53 m2, z toho jednotlivé místnosti: kuchyň 9 m2, pokoje s balkonem 2x 18 m2, chodba (předsíň) 5 m2, koupelna s vanou 2 m2, WC zvlášť. K bytu náleží 2 balkony (2x 2 m2) s keramickou dlažbou a sklep (4 m2). Okna bytu směřují na severo západ, byt je obydlený a k nastěhování bude po domluvě.

Technologie a vybavení bytu
Topení v bytě je ústřední. V kuchyni je kuchyňská linka, el.sporák s elektrickou troubou, na podlaze v kuchyni a v předsíni je položeno lino, dlažba je v koupelně, WC zvlášť, v pokojích parkety a koberec. Všechny tyto věci zůstávají nedílnou součástí bytu. Je zde původní zděné jádro, pův. elektrické rozvody v Al, plastová okna a balkonové dveře.

Výše měsíčních nákladů je přiměřená velikosti bytu, měsíční příspěvek na fond oprav je 974 Kč.

Tato lokalita nabízí výhodu klidného a zároveň dobře dostupného bydlení. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, školy či zdravotnická zařízení. Díky dobré dopravní dostupnosti se snadno dostanete do centra města či okolních oblastí.

Pokud vás nabídka zaujala a rádi byste si byt prohlédli, neváhejte mne kontaktovat. Jsem tu pro vás a rád vám poskytnu další informace či domluvíme prohlídku.