karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Služby

Ať už se chystáte prodat svůj byt, rodinný dům, chatu nebo pozemek, nabízím vám široký rozsah služeb. Vím, jak prodat nemovitost rychle, bezpečně a za maximální možnou cenu. Díky mně nebudete mít při prodeji téměř žádné starosti. Udělám maximum pro to, aby váš obchod proběhl hladce a k vaší plné spokojenosti.

Nabídka služeb

Odhad reálné tržní ceny nemovitosti

rodinný dům Brno – Líšeň

Stanovení reálné tržní ceny je klíčovým krokem při prodeji nemovitosti.

Odhad ceny nemovitosti provádím nejen na základě porovnání nabídkových cen a interních cenových map, ale využívám i svých mnohaletých zkušeností v oboru. Cíleně se soustředím na konkrétní lokality – především Adamov, Blansko, Bílovice nad Svitavou a Brno. Díky tomu, že jsem zde realizoval mnoho zakázek, mám o cenách v těchto lokalitách velmi dobrý přehled.

Se správně provedeným odhadem tržní ceny prodáme vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

Mimo realitní obchodování se také zabývám odhady nemovitostí pro dědická řízení. Ty jsou zpoplatněny, ale pokud následně nemovitost prodáte mým prostřednictvím, poplatek vám bude vrácen.

Marketingová strategie na míru

Marketingová strategie prodeje nemovitosti

Je pro váš důležitější prodat nemovitost co nejrychleji, byť za nižší cenu? Nebo na prodej nemovitosti příliš nespěcháte, ale je pro vás důležité ji prodat za co nejvyšší cenu?

Každý z těchto cílů vyžaduje odlišnou inzertní a marketingovou strategii. V obou případech se postarám o všechny detaily od popisu nemovitosti, přes inzerci až po komunikaci s potenciálními kupujícími.

Zvolím takovou inzertní a marketingovou strategii, která bude odpovídat vašim potřebám a cílům, a která bude šitá na míru konkrétní nemovitosti.

Aby se o vaší nemovitosti dozvědělo maximum vhodných zájemců, používám tyto osvědčené metody inzerce a propagace:

  • Na internetu – specializované realitní portály, Facebook, katalogy realitní kanceláře RE/MAX.
  • Vyvěšením plachty „Na prodej“ přímo na nemovitosti nebo v okolí nemovitosti.
  • Přímým kontaktováním zájemců ze své vlastní databáze klientů či z databází ostatních realitních makléřů společnosti RE/MAX.

Tvorba video upoutávky

Po domluvě mohu natočit a sestříhat několikaminutovou video upoutávku. V ní nemovitost představím a okomentuji, takže zájemci získají poměrně přesnou představu o nemovitosti během pouhých pár minut.

Podívejte se na ukázku video upoutávky:

Organizace prohlídek a zpětná vazba od zájemců

Organizace prohlídek nemovitosti

Pro prodávajícího může být organizace prohlídek náročnou záležitostí, zvlášť když zájemců nejsou jednotky ale spíše desítky. Nechte tedy organizaci prohlídek na realitním makléři!

Hned při prvním kontaktu si se zájemci společně ujasníme, zda nemovitost opravdu splňuje jejich představy. Dále zájemce prověřím z hlediska jejich bonity a spolehlivosti. Takto vyfiltrujeme jen vážné zájemce, se kterými se domluvíme na prohlídce nemovitosti.

Naplánuji termín a délku trvání prohlídky nemovitosti tak, aby vyhovovaly jak vám – prodávajícímu, tak potenciálnímu kupujícímu. Ještě před samotnou prohlídkou vám poradím, co by bylo vhodné v prodávaném domě či bytě upravit, aby nemovitost zájemce více zaujala. Při organizaci prohlídky myslím i na maličkosti, jako je vyvětraná kuchyň nebo čistá toaleta.

S vaším souhlasem mohu provést zájemce nemovitostí bez vaší přítomnosti. Samozřejmostí je, že zájemcům zodpovím všechny dotazy. Po skončení prohlídky zůstanu se zájemci v kontaktu, zjistím jejich zpětnou vazbu a společně budeme směřovat k úspěšnému prodeji nemovitosti.

Kompletní právní servis

Právní servis při prodeji a koupi nemovitosti

Postarám se o to, aby celá prodejní transakce proběhla bezpečně, v co nejkratším čase a bez komplikací.

S kupujícími dohodnu způsob financování a termín platby. Zajistím sepsání rezervační a kupní smlouvy. Při prodeji a koupi nemovitosti jde o hodně peněz, proto věnuji smlouvám maximální péči. Ujistím se, že jsou podmínky smlouvy oběma stranám jasné a srozumitelné, zodpovím veškeré dotazy a vysvětlím nejasnosti.

V součinnosti s advokátní kanceláří podám návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí. Zajistím bezpečný převod prostředků pomocí advokátní úschovy, aby byly peníze během převodu vlastnictví bezpečně uloženy na nezávislém účtu.

Předání nemovitosti a součinnost při přepisu energií

Předání nemovitosti

Ve chvíli, kdy je transakce kompletní, zařídím předání nemovitosti v dohodnutém stavu. připravím a společně vyplníme předávací protokol, ve kterém bude uveden aktuální stav a případné nedostatky nemovitosti, hodnoty vodoměrů, plynoměrů a elektroměrů.

Důležitou součástí předání nemovitosti je i přepis energií na nového majitele. Není to složitá záležitost, ale rád vám s ní pomohu. Postarám se také o to, aby přepis proběhl bez přerušení dodávek energií i v případě, že se nový majitel rozhodne změnit dodavatele.

Pomoc při hledání nového bydlení

Hledáte-li nové bydlení, neváhejte se na mě obrátit. Pomohu vám najít vhodnou nemovitost ke koupi nebo k pronájmu. Společně máme mnohem větší šanci najít ideální dům či byt, než kdybyste hledali sami.

Díky spolupráci s ostatními makléři realitní kanceláře RE/MAX se mohu dostat k nabídkám prodeje nemovitosti i dříve, než budou vystaveny veřejně na realitních portálech.