karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Realitní makléř

podzim 2021

Jmenuji se Karel Hynšt a jsem certifikovaný realitní makléř spolupracující s renomovanou realitní kanceláří RE/MAX Alfa.

Realitní služby

Soustředím se především na prodej domů a bytů, okrajově se zabývám i zprostředkováním pronájmů nebo převody družstevních bytů. Zajistím také prodej či nákup rekreačních objektů, nebytových prostor, komerčních nemovitostí a pozemků. Všem prodávajícím i kupujícím nabízím kompletní rozsah realitních služeb.

Spokojenost klientů

V oboru realit pracuji již od roku 2007 a za tu dobu jsem pomohl prodat i koupit nemovitosti mnoha spokojeným zákazníkům. Kladu velký důraz na to, aby klienti měli z mé práce maximální prospěch a aby případný další prodej či nákup nemovitosti řešili opět se mnou. Množství realizovaných transakcí a pozitivní hodnocení klientů jsou pro mě odměnou za vynaložené úsilí a důkazem, že lidé jsou s mou prací spokojeni.

Moje práce v číslech

17

let realitní praxe od roku 2007

318+

obchodních případů

631+

spokojených zákazníků

494+

hodnota prodaných nemovitostí v mil. Kč

Lokální zaměření

Pochopil jsem, že když se realitní makléř věnuje konkrétním lokalitám, je to pro jeho klienty výhodné. Takový realitní makléř zná velmi dobře specifika daných oblasti a potřeby lidí, kteří zde žijí. Dokáže tak rychle najít ideálního zájemce o koupi nemovitosti nebo naopak ideální nemovitosti na prodej.

Reality Adamov
Kde působím?

Cíleně se proto zaměřuji na oblast Blanenska – konkrétně Adamov, Blansko, Jedovnice a Rájec-Jestřebí. Spolupracuji s mnoha realitními makléři v Brně a úspěšně pomáhám s transakcemi ve všech částech města i v přilehlém okolí (Šlapanice, Vranov u Brna). Sám bydlím v Kanicích a tak realizuji obchody i zde a v okolních obcích – Bílovice nad Svitavou či Řícmanice. V minulosti jsem k novému bydlení pomohl také lidem v Letovicích, v Pohořelicích, v Kalech, v Boskovicích a na Vysočině.

Provize realitnímu makléři

Při prvním kontaktu s realitním makléřem většinu lidí zajímá otázka „Kolik to bude stát?“ Výše provize je individuální, záleží na kupní ceně nemovitosti a s klienty se na ní domlouvám osobně.

Odměna za zprostředkování

Víte o někom, kdo prodává nebo plánuje prodat svou nemovitost v Brně nebo v jeho blízkém okolí? Spojte ho se mnou, s odborníkem na tuto oblast. Za vaše doporučení vás rád odměním.