karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Prodej panelového bytu 3+1 se 2 lodžiemi v Brně

Jednalo se o byt 3+1 po rekonstrukci v osobním vlastnictví (OV) na ul.Bochořákova 1 v Žabovřeskách.

Dispozice / stav bytu
Podlahová plocha bytu je 70 m2, z toho kuchyň (10 m2), 3 neprůchozí pokoje: obývací pokoj (20 m2) směrem na východ s výstupem na lodžii, dětský pokoj s oknem na jih (14 m2), ložnice (12 m2), kuchyň směřuje na východ (k dispozici druhá lodžie), dále je zde šatna, 2 lodžie, celkem 5 m2, sklep 2 m2 v suterénu.V rekonstruované koupelně je vana a umyvadlo, WC je samostatné. Na podlaze obývacího pokoje a dalších pokojů jsou parkety kryté koberci, v kuchyni a na chodbě je vinyl, v místnostech jsou plastová okna.

Byt prošel modernizací a rekonstrukcí. Od r.2000 je tu zděné jádro s novými elektrorozvody, koupelna i WC jsou vykachlíkované s dlažbou na podlaze. V r.2000 byla také pořízena moderní rohová kuchyňská linka s plynovým sporákem Mora a velkými úložnými prostory a podlaha z vinylu.

Technologie / vybavení
Dálkové ústřední topení, vlastní měření spotřeby energií. Možnost napojení na internet a kabelovou TV. V kuchyni je kuchyňská linka, plynový sporák, stůl a 2 židle, v obýváku je starší stylová sedací souprava a konferenční stolek. Elektrické rozvody jsou původní.

Výše měsíčních nákladů je přiměřená velikosti bytu a skutečnosti, že v bytě se nebydlí, měsíční příspěvek na fond oprav je 939 Kč. Podrobnější informace o nákladech rád sdělím při prohlídce.

Stav domu
Panelový dům byl postaven asi v r.1976 , má zateplený obvodový plášť (mimo balkonové výplně) a střechu. Dům je po revitalizaci – vchodové dveře, okna na chodbách, voda a kanalizace (stupačky). Pozemek pod domem je ve vlastnictví majitelů bytů. Společenství vlastníků se o dům dobře stará, úklid v domě a v jeho okolí je zajištěn. V blízkosti jsou možnosti pro parkování.