karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Prodej panelového bytu 2+1 s lodžií v Blansku

Byl to pěkný útulný byt ve 2.patře (3.np/6), podlahová plocha 52 m2, z toho jednotlivé místnosti: kuchyň 10 m2, pokoje – 17 a 12 m2, chodba (předsíň) 6 m2, koupelna s vanou 2 m2, WC zvlášť. K bytu náleží lodžie (3 m2) s keramickou dlažbou a sklep (1 m2). Okna bytu směřují na jih (ložnice, pokoj) a kuchyň na západ, Byt je obydlený a k nastěhování bude po domluvě.

Technologie a vybavení bytu
Topení v bytě je ústřední. V kuchyni je kuchyňská linka, el.sporák s elektrickou troubou (Mora z r.2018), na podlaze v kuchyni a v předsíni je položeno lino, dlažba je v koupelně, WC zvlášť, v pokojích parkety a koberec. Na kuchyňské lince je nová pracovní deska, do obývacího pokoje byla pořízena vestavěná skříň a majitelé také koupili v r.2021 nové vchodové bezpečnostní a protipožární dveře. Všechny tyto věci zůstávají nedílnou součástí bytu. Je zde původní zděné jádro, pův. elektrické rozvody v Al, plastová okna a balkonové dveře.

Výše měsíčních nákladů je přiměřená velikosti bytu, měsíční příspěvek na fond oprav je 736 Kč. Podrobnější informace o nákladech rád sdělím při prohlídce.

Stav domu
Panelový dům byl postaven v 80tých letech, má výtah, je po částečné revitalizaci – byly opravené lodžie (2023), střecha s nástavbou, vchodové dveře, plastová okna na chodbách. Ústřední topení v domě je řešeno místním rozvodem, dům má 3 vlastní plynové kotle v suterénu. V domě jsou k dispozici kolárna a kočárkárna a v jeho blízkosti je dostatek parkovacích míst a zelených a jiných ploch pro aktivní odpočinek.