karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Brno: prodej menšího bytu 2+kk na Vinohradech, ul. Vlčnovská

Na jaře roku 2021 jsem dokončil prodej tohoto pěkného prostorného bytu 2+kk v bytovém komplexu v ulici Vlčnovská. Byt byl určen k rekostrukci.

Dispozice / stav bytu:

Podlahová plocha 43 m2, kuchyň s jídelnou 16 m2, obývací pokoj se spacím koutem 17 m2, předsíň 6,5 m2, koupelna (2 m2) je vybavena sprch.koutem (vanička), umyvadlem, WC zvlášť. Podlahy – plovoucí, plastová okna (2014 – protihlukové dvojsklo), umakartové jádro. K dispozici původní kuchyňská linka se spotřebiči (digestoř Zanussi, elektrický sporák s varnou deskou – Mora C 611, r.2019), vestavěná skříň v předsíni, možnost internet.připojení. Byt nemá balkon, ale projednává se umístění balkonu u bytů 2+kk pro zájemce, zatím ve fázi příprav. Součástí bytu je sklepní box v suterénu. Orientace oken je na západ.

Technologie / vybavení

Ústřední topení a vlastní poměrové měření spotřeby tepla a vodoměry na studené i teplé vodě. Možnost napojení na internet a kabelovou TV (Netbox, Vodafone). Společná TV anténa zdarma (23 programů).

Stav domu

Panelová budova z r.1980 má 12 nadzem.podlaží, 2 nové prostorné výtahy, u domu omezená možnost parkování. Dům je po revitalizaci (2000-2012) – částečně zatepleno (severní stěna, střecha), prostorné výtahy (2019), vchodové hliníkové dveře, stupačky. V domě je k dispozici kočárkárna a sušárny. Dům je čistý, Společenství vlastníků se o dům dobře stará. Pozemek pod domem je ve vlastnictví majitelů bytů.

Lokalita / okolí

Klidná oblast na okraji města. V místě je základní a mateřská škola (500 m), dětská hřiště, obchody (nejblíže Penny – 400 m), cyklostezky a turist.trasy. Dobrá dostupnost do centra Brna. Z bytu je krásný výhled na okolí, skvělá příležitost k ranním či večerním vycházkám.