karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Bílovice nad Svitavou: prodej moderního přízemního bytu 2+kk s terasou

V únoru roku 2021 jsem dokončil prodej tohoto pěkného prostorného bytu 2+kk v bytovém komplexu v ulici Nad Borešovou. Jednalo se o byt, který se nachází v přízemí moderní cihlové budovy, kde je 20 bytových jednotek. Podlahová výměra bytu je 49 m2, pokoj s kk (24 m2) a s výstupem na terasu, ložnice 12 m2, předsíň 6 m2 s vestavěnou skříní, technická místnost (2 m2). Koupelna (6 m2) je vybavena vanou, umyvadlem, otopným žebříkem, oddělenou toaletou, keramické obklady. Vstupní protipožární dveře s bezpečnostním kováním. Okna plastová. Podlahy: keramická dlažba a plovoucí krytina.

Technologie / vybavení: Součástí jednotky je ústřední topení – plynový kotel Chaffoteaux-Maury s ovladačem v předsíni. Vlastní měření spotřeby energií. Součástí vybavení je kuchyňská linka na míru s proskleným barovým pultem a se spotřebiči – plynový sporák Baumatic, horkovzdušná trouba Baumatic, nová myčka Amica (2020), mikrovlnka Baumatic, odsavač par, kameninový dřez, baterie. Internet a TV příjem od společnosti BoxNet Tišnov.

K dispozici je obezděná částečně zastřešená terasa (cca 25 m2), sklepní kóje s okýnkem (1,6 m2). Orientace oken na východ.

Stav domu / popis projektu: Dům je cihlový (kolaudace r.2007) se zateplením – polystyren, 4 nadzemní podlaží, výtah. Společné prostory v domě jsou široké a dobře prosvětlené. Do budovy vedou 2 vstupy.

Lokalita / okolí:
Jedná se o klidnou rezidenční část obce, v obci je síť služeb: ZŠ, MŠ, pekárna, pošta, kostel, restaurace, cukrárna, vinotéka. Zajíždí sem MHD (bus linka 75), dobré spojení vlakem do centra Brna. V okolí jsou bohatá příroda, cyklostezky, studánky. Pro svoji mimořádně pěknou polohu a přírodní scenérie je kraj okolo Bílovic velmi vyhledávaný.