karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Blansko: prodej panelového bytu 4+1 se 2 lodžiemi

Jednalo se velký byt s pěkným výhledem ze dvou lodžií na jihozápad (JZ). Blansko – město, ve kterém můžete bydlet, vychovávat děti, najít nové přátele a prožít zde kus života. Adresa: Kamnářská 15.

Dispozice / stav bytu
Byt se čtyřmi pokoji se nachází ve 2.patře (3.np/5), podlahová plocha 100 m2, z toho jednotlivé místnosti: kuchyň 12 m2, 4 pokoje – 20, 16, 14 a 14 m2, chodba (předsíň) 17 m2, koupelna s vanou a sprchovým koutem 5 m2, WC zvlášť. K bytu náleží 2 lodžie (každá 3 m2) s keramickou dlažbou a prostorný sklep (7 m2). Okna bytu jsou v ose SV – JZ.

Technologie a vybavení bytu
Topení v bytě je řešeno samostatně. V kuchyni je starší kuchyňská linka, plyn.sporák s elektrickou troubou, na podlaze v kuchyni je položeno lino, dlažba je v koupelně, v pokojích je položeno PVC a koberec, v předsíni je umístěna vestavěná skříň, jinak se byt nabízí jako nezařízený. Je zde původní zděné jádro, pův. elektrické rozvody v Al, plastová okna a balkonové dveře jsou bez žaluzií.

Výše měsíčních nákladů je přiměřená velikosti bytu a skutečnosti, že v bytě se nebydlí, měsíční příspěvek na fond oprav je 1.492 Kč. Podrobnější informace o nákladech rád sdělím při prohlídce.

Stav domu
Panelový dům byl postaven v r.1988, nemá výtah, je po revitalizaci (2008) – zateplený (obvodový plášť, stropy chodeb v přízemí), byly opravené lodžie, střecha, vchodové dveře, plastová okna na chodbách, nové stupačky (rozvody vody a odpady). V domě jsou k dispozici kolárna a kočárkárna a v jeho blízkosti je dostatek parkovacích míst a zelených a jiných ploch pro aktivní odpočinek. Revitalizační úvěr je již splacen.