karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Suchdol v Moravském krasu: prodej zahrady o rozloze 1.030 m2

Pozemek se nachází v klidné chatové a zahrádkářské oblasti na začátku osady Nové Dvory. Z Blanska je to sem 7 km, autem se na místo dostanete za 7 minut.

Dispozice pozemku
Jednalo se o rovinatou plochu téměř pravidelného tvaru o půdorysu cca 13x 72 m , celková plocha zahrady je 1.030 m2. Zastavitelnost pozemku možná jen zahradním domkem. Na pozemku je několik ovocných stromů s dobrou výnosností ovoce (jabloně, švestky, třešně, špendlíky, hrušně, ořešák). Pozemek je celý oplocený, málo udržovaný, s možností parkování uvnitř. Příjezd po nezpevněné komunikaci.

Inženýrské sítě
K dispozici je přípojka na elektřinu 220/380 V, přes pozemek je vedení vysokého napětí, ze kterého vyplývá i dodržení ochranných pásem, a to 10 m (na každou stranu). Pro zdroj vody bude nutné vrtat studnu.

Lokalita a okolí
V blízkosti je les, dopravní obslužnost je zajištěna autobusem na lince č.233 Blansko – Sloup, zastávka 5 minut. V okolí jsou krásné lesy, cyklostezky, studánky. Pro svoji mimořádně pěknou polohu a přírodní scenérie je Suchdol dlouhodobě vyhledávanou oblastí.