karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Adamov: prodej cihlového bytu 2+1 bez balkonu na ulici Údolní

V závěru r.2019 jsem v bytovém domě v části zvané Ptačina zrealizoval prodej tohoto bytu v původním stavu. Jednalo se již o třetí prodej v tomto vchodě.

Dispozice / stav bytu
Podlahová plocha bytu je 56 m2, pokoje: 17 a 14 m2, kuchyň 10 m2. Byt je po částečné rekonstrukci (r.2008) s novou koupelnou (vana, otopný žebřík, dlažba), ústř.topením, na podlaze v pokojích parkety, v kuchyni PVC, plastová okna, 2 sklepy (4 m2). Orientace oken: 2 místnosti na východ, kuchyň na západ

Technologie / vybavení
V kuchyni plynový sporák (el.trouba), ústřední topení – plyn.kotel BAXI, částečně nové rozvody vody a odpadů (plast). Vlastní měření spotřeby energií. Možnost napojení na vysokorychl. Internet, TV přes UPC.

Stav domu
V cihlovém domě (1955, 2013: revitalizace vč.zateplení půdy, podlahy v suterénu) celkem dvanáct bytů, v suterénu sklepy a společné prostory (sušárna). Vedle domu a za domem možnost posezení, zahradničení, nedaleko dětské hřiště a les. Z bytu je výhled na okolní přírodu, skvělá příležitost k ranním či večerním vycházkám. U domu je dostatek parkovacích míst. Fungující SVJ.