karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Šanov (Znojmo): prodej staršího domu 4+1 s garáží, zahrada 350 m2, určeno k rekonstrukci

Jednalo se o přízemní rodinný dům se zahrádkou a garáží v Šanově u Hrušovan nad Jevišovkou (ul.Zahradní) blízko hranic s Rakouskem. Šanov – obec se stříbrnou radlicí ve znaku, můžete zde bydlet a vychovávat děti nebo trávit volné chvíle, najít si zde nové přátele a prožít příjemný kus života.

Stav domu / dispozice

Zděný podsklepený dům má zastavěnou plochu 140 m2, celková plocha pozemku je 600 m2, uliční šíře 20 m. Jedná se o samostatně stojící dům, který byl postaven v r.1983. Menší rekonstrukce se týkaly podlahy, koupelny a výměny původních oken za plastová okna. Dispozice celkem 4+1, střecha plochá (asfaltová lepenka), podlahy plovoucí a dlažba. V suterénu je garáž, kotelna, sklepy, prádelna. Parkování v garáži a před domem. Přízemí (100 m2) tvoří: kuchyň (kuch.linka – elektrický sporák s troubou, myčka), obývací pokoj s výstupem na balkon / terasu, ložnice, 2 dětské pokoje, chodba, koupelna se sprchovým koutem, WC. Podlahová plocha je asi 95 m2. Z kuchyně se vychází na dvůr). Dům je ihned obyvatelný, ale vyžaduje opravy (elektrorozvody, veranda na dvůr).

Technologie / Inženýrské sítě

Vodovod, vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody zajištěn kombi bojlerem el. + plyn. Elektroinstalace je provedena světelná a motorová (380 V). Rozvody vody jsou provedeny teplé i studené. Kanalizace je svedena do řadu.

Zelené a jiné plochy

Pozemek má tvar obdélníku o stranách 20 x 30 m. Kolem domu je zahrada (celkem 430 m2, okrasné stromy, výstup na pole), zadní část pozemku ohraničena plným betonovým oplocením. Část předzahrádky před a vedle domu leží na obecním pozemku, viz mapa. Na vlastním pozemku je za domem menší zděná hospodářská budova (3x 9m), kde jsou 3 místnosti a slouží jako sklad zahradního nábytku a nářadí, dříve využíváno pro chov domácího zvířectva. Postaveno asi v r.2005. Lokalita V obci jsou školy, dětská hřiště, obchody, restaurace, kostel. V okolí jsou cyklostezky a turist.trasy.