karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Brno: prodej staršího cihlového bytu 4+1 s balkonem a zahrádkou na ulici Vídeňská

Jiným realizovaným prodejem v r.2022 byl tento prostorný byt v dispozici 4+1 v zatepleném cihlovém domě s výtahem, 1.np/6. K bytu náležel také spoluvlastnický podíl na zahradě za domem.

Dispozice / stav bytu
Podlahová plocha bytu – 90 m2, jsou zde celkem 4 pokoje: pokoj (12 m2) směrem na východ s výstupem na zimní zahradu (výhled do vnitrobloku), 2 pokoje s okny do ulice 23 a 16 m2, kuchyň 9 m2 (výstup na malý balkon a na zimní zahradu), malý pokoj 4 m2, předsíň 13 m2. Všechny pokoje jsou neprůchozí, některé jsou však vzájemně propojeny. V koupelně je vana a umyvadlo, WC je samostatné. Na podlaze v pokojích jsou parkety a koberce, v kuchyni parkety, ve všech místnostech jsou plastová okna, k dispozici balkon 1,5 m2, prostorný sklep 8 m2 v suterénu. Orientace okna kuchyně, 2 menších pokojů a zimní zahrady s balkonem je na východ, 2 velké pokoje míří na západ (směr Vídeňská). Byt je určen k celkové rekonstrukci (koupelna, WC, podlahy, rozvody elektro, topení).

Technologie / vybavení
Lokální plynové topení a vlastní měření spotřeby energií. Možnost napojení na internet a kabelovou TV, STA. V kuchyni je plynový sporák. V bytě jsou 2 vodoměry.

Stav domu
Cihlový dům byl postaven v r.1940 , zateplený obvodový plášť a střecha. Dům je po revitalizaci (2006-2015) – zateplení, opravený výtah, vchodové dveře. Pozemek za domem je využíván jako zahrada a každý z majitelů bytů vlastní spoluvlastnický podíl ve výši 1/11. Dům je čistý, Pozemek pod domem je ve vlastnictví majitelů bytů. V blízkosti je mateřská škola, dětské hřiště.