karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Prodej obecního bytu 3+kk, Bílovice nad Svitavou

Prodal jsem cihlový byt s výhledem do okolí a bílovických lesů. Zdravé bydlení s možností parkování v blízkosti domu. Bílovice nad Svitavou – oblíbené místo, ve kterém můžete bydlet, vychovávat děti, najít nové přátele a prožít zde kus života.

Dispozice / stav bytu
Jedná se o byt 3+kk, podlahová plocha bytu je 54 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem (20 m2), 2 pokoje (12 a 9 m2), předsíň 8 m2, koupelna
s vanou, WC zvlášť. K bytu náleží balkon (3,5 m2) a sklep (2,5 m2) v suterenu. V kuchyni je kuch. linka na míru s vestavěnými spotřebiči (digestoř, plynový sporák s el. troubou, myčka, lednice, MW trouba). V kuchyni a v chodbě je položena dlažba, v obývacích místnostech plovoucí, v koupelně a WC – dlažba, obklady na stěnách. Okna jsou dřevěná se žaluziemi. Orientace oken je na jih a na západ (pokoje). Příjemní sousedé, venkovní posezení. Byt je udržovaný, uvolnění bytu po dohodě.

Inž. sítě: elektřina 220/380 V, voda, plyn. Vytápění (ústřední topení) a ohřev vody na plyn.kotel v bytě.

Jedná se o obecný byt s předplaceným nájmem, který v květnu 2020 za 1 korunu přejde do osobního vlastnictví nájemci (uživateli bytu).

Stav domu
Cihlový dům byl kolaudovaný v r. 2000, celkem 3 nadzemní podlaží bez výtahu, b20 bytů. Dům je udržovaný a panují zde dobré sousedské vztahy. Uživatelé bytu jsou oprávněni využívat kočárkárnu a společné prostory budovy v suterénu. Z bytu je uklidňující výhled na okolí, skvělá příležitost k ranním či večerním vycházkám.

Lokalita a okolí
V obci je veškerá občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, obchody, dětská hřiště, knihovna, mateřské centrum, restaurace, cukrárna. Zajíždí sem MHD (bus linka 75). V okolí jsou krásné lesy, cyklostezky, studánky. Pro svoji mimořádně pěknou polohu a přírodní scenérie je kraj nazýván Moravským Švýcarskem a je velmi vyhledávaný.