karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Prodej cihlového bytu 2+1 s balkonem v Brně Obřanech

Byt se nachází na ulici Fryčajova. Najdete tu pohodlné parkování a dětské hřiště kousek od domu.

Dispozice / stav bytu
Byt 2+1 se nachází v 4.np/4, CP 54 m2, kuchyň 9 m2 (kuchyňská linka, plynový sporák s troubou), v místnostech je položeno lino a parkety. Neprůchozí pokoje: 18 a 15 m2, předsíň se šatní skříňkou a soc.zázemí. Světlý byt má původní zděné jádro (pův. el.rozvody v Al), plastová okna a balkonové dveře se žaluziemi. K bytu náleží balkon (3 m2) a sklep (2 m2). Okna bytu jsou orientována na JV. Z bytu je pěkný výhled do okolí a na patře najdete dobré sousedy. Byt je obyvatelný, opravy jsou žádoucí, ideálně výstavba nového jádra a přestavba kuchyně.

Stav domu – Cihlový dům (1970) bez výtahu je průběžně revitalizován – zateplení (boční plášť, balkony, nová střecha včetně zateplení (2018), vchodové dveře, plastová okna. V domě je k dispozici kočárkárna. U domu je dostatek parkovacích míst, dětské hřiště a další zelené plochy pro aktivní odpočinek.

Financování 
Nákup bytu lze bez problémů financovat hypotečním úvěrem, bezplatné a nezávazné informace na vyžádání u makléře. Na bytě neváznou žádné břemena, zástavy ani dluhy.

Lokalita, jiné
Výborná dostupnost do města, zastávka busu č. 75 je vzdálená 50 m, v místě škola, školka, pošta, lékaři, nákupní centrum Billa 1 km, kostel.