karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Prodej bytu 3+1 v Blansku

V Blansku na ulici Na Pískách jsem zprostředkoval převod družstevního podílu pěkného bytu 3+1 se 2 balkony v cihlovém domě.

Jednalo se o světlý byt se zděným jádrem. Orientace oken je na SV a na JZ. Celková podlahová plocha bytu je 73 m2, 3 pokoje (20, 13, 13 m2), kuchyň 9 m2, koupelna s vanou a sprchovým koutem 5 m2, WC zvlášť, komora / šatna (5 m2), 2 lodžie Balkony) 2x 4 m2.

V kuchyni je linka s vestavěnými spotřebiči (digestoř, elektrický sporák MORA, myčka Siemens, lednice Whirlpool). V chodbě a obývacích místnostech je položena plovoucí podlaha, v koupelně a WC je dlažba a obklady na stěnách. K vytápění slouží ústřední topení, v koupelně otopný žebřík.

Cihlový dům je postavený v r. 2006, 6 podlaží, energetická třída C. Ke každému bytu náleží zděný sklep. Majitelé bytu jsou dále oprávněni využívat kočárkárnu a společné prostory budovy. Blízké lesy – skvělá příležitost k ranním či večerním vycházkám. Před domem možnosti parkování.

Ve městě najdeme kompletní služby (pošta, školy, kostel, hotely, dětská hřiště, koupaliště, zimní stadion, nemocnice, supermarkety). Funguje zde autobusová MHD, příznivá vzdálenost do Brna, autem jste za 20 min, vlakem 25 min v centru metropole. Možnost slušného bydlení pro rodinu s dětmi.