karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Prodej bytu 1+1 v Adamově

Během května jsem zrealizoval prodej bytu 1+1 (1.patro) určeného k rekonstrukci v zatepleném cihlovém domě ve čtvrti Ptačina (ul. Tererova). Adamov – město, ve kterém můžete spokojeně bydlet, vychovávat děti a najít nové přátele.

Dispozice / stav bytu
Podlahová plocha bytu je 44 m2, pokoj 19 m2, kuchyň 10 m2, chodba 9 m2, koupelna 4 m2, WC zvlášť (2 m2). Koupelna je po rekonstrukci, je vydlážděná a vybavena sprchovým koutem, jinak je byt bez úprav, na podlaze v pokoji parkety, v kuchyni PVC, původní dřevěná okna, 2 sklepy (4 m2). Orientace oken: obývací pokoj na východ, kuchyň na západ. Příznivé měsíční náklady.

Technologie / vybavení
V kuchyni plynový sporák (el.trouba). Vlastní měření spotřeby energií. Možnost napojení na vysokorychl. Internet. Topení plynové lokální, ohřev vody elektrickým bojlerem.

Stav domu
V cihlovém domě z r.1955 proběhla revitalizace. Jednalo se o zateplení domu, stropů ve sklepech a půdy. SVJ tvoří celkem šestnáct bytů (3 vchody), v suterénu domu jsou sklepy a společné prostory (sušárna). Vedle domu a za domem možnost posezení, zahradničení, nedaleko dětské hřiště a les. Z bytu je výhled na okolní přírodu, skvělá příležitost k ranním či večerním vycházkám. U domu jsou parkovací místa, možnost pronájmu pozemku pro zahradničení.