karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Kanice: prodej moderního podkrovního bytu 2+kk s balkonem

V závěru roku 2020 jsem dokončil prodej tohoto pěkného slunného bytu 2+kk ve 4.NP (podkroví) v bytovém komplexu v Kanicích. Projekt se nachází v žádané oblasti nedaleko města Brna v blízkosti lesa. Kanice – obec, kde můžete bydlet, vychovávat děti, setkávat se s přáteli a prožít zde šťastný kus života.

Dispozice / stav bytu:
Byt je umístěný v budově, kde je celkem 10 bytových jednotek. Podlahová výměra bytu je 46 m2, pokoj s kk (24 m2) a s výstupem na balkon, ložnice 12 m2, předsíň 4 m2 s vestavěnou skříní. Koupelna (5 m2) je vybavena vanou, umyvadlem, otopným žebříkem, toaletou, keramické obklady. Vstupní protipožární dveře s bezpečnostním kováním, vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi. Okna plastová. Podlahy: keramická dlažba a plovoucí krytina.

Technologie / vybavení:
Součástí jednotky je zásuvka pro TV, ústřední topení – plyn.kotel BAXI v koupelně. Vlastní měření spotřeby energií. Součástí vybavení je kuchyňská linka IKEA se spotřebiči – plynový sporák Mora s el. troubou, odsavač par Fagor, dřez, baterie, lednice – Goddes. S bytem se prodává také venkovní parkovací stání (12 m2).

K dispozici je balkon (3 m2), sklepní kóje (4 m2) v suterénu a kočárkárna. Orientace oken na západ, pestré výhledy do okolí.

Stav domu / popis projektu:
Dům je cihlový (kolaudace r.2009) se zateplením – polystyren 10cm, 4 nadzemní podlaží, u domu parkovací stání 12 m2 ke každému bytu. Společné prostory v domě jsou široké a dobře prosvětlené.