karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Brno: prodej panelového bytu 3+1 s balkonem v Líšni na ulici Strnadova

Jednalo se o byt v osobním vlastnictví (OV) v dispozici 3+1 v zatepleném panelovém domě, 5.np/8 (výtah). Z balkonu je pěkný výhled do okolí.

Dispozice / stav bytu
Podlahová plocha bytu je 60 m2, z toho kuchyň (10 m2), 3 neprůchozí pokoje: obývací pokoj (17 m2) směrem na východ s výstupem na lodžii, pokoj s oknem na sever (12 m2), ložnice (8 m2), kuchyň směřuje na východ. V koupelně je vana a umyvadlo, WC je samostatné. Na podlaze obývacího pokoje je plovoucí podlaha, v kuchyni je dlažba, v ostatních místnostech je linoleum, v místnostech jsou plastová okna, k dispozici balkon 5 m2, sklep 2 m2 v suterénu.

Technologie / vybavení
Dálkové ústřední topení, vlastní měření spotřeby energií. Možnost napojení na internet a kabelovou TV. V kuchyni je kuchyňská linka, plynový sporák, lednice, stůl a 4 židle, v obýváku je velká pohovka a konferenční stolek. Je zde původní umakartové jádro a původní elektrické rozvody.

Výše měsíčních nákladů je přiměřená velikosti bytu a skutečnosti, že v bytě se nebydlí, měsíční příspěvek na fond oprav je 1.575 Kč.

Stav domu
Panelový dům byl postaven asi v r.1982 , zateplený obvodový plášť a střecha. Dům je po revitalizaci – zateplení, nový výtah, vchodové dveře, okna na chodbách. Pozemek pod domem je ve vlastnictví majitelů bytů. Společenství vlastníků se o dům dobře stará, úklid v domě a v jeho okolí je zajištěn. V blízkosti je dobrá možnost pro parkování.