karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Brno, Líšeň: prodej panelového bytu 3+1 bez balkonu na ulici Kotlanova

Za stížených podmínek v době karantény se mi podařilo prodat tento pěkný světlý byt 3+1 po rekonstrukci v 6.NP v oblíbené rezidenční oblasti města, blízko přírody.

Dispozice / stav bytu:
Celková podlahová výměra bytu je 72 m2, obývací pokoj 22 m2, ložnice (herna) 12 m2, dětský pokoj 12 m2, kuchyň 11 m2, předsíň 11 m2. Koupelna 3 m2, WC zvlášť. Podlahy – plovoucí v obýv.pokoji, ostatní – dlažba, koberec, OSB desky, rekonstruované jádro (2010: zasouvací dveře, vana, toaleta Geberit, elektro rozvody v mědi, nové jističe, kuch.linka, podlahy, obklady), plastová okna. Byt nemá balkon.

V kuchyni k dispozici kuch. linka (2010), spotřebiče – plynový sporák, el.trouba, myčka, pračka, lednice, mrazák. V obývacím pokoji k dispozici stěna IKEA, u okna je vytvořený koutek pro psací stůl s PC. V předsíni dostatek úložných prostor. V suterénu velký sklep (2 m2). Orientace oken je na východ a západ. Příznivé měsíční náklady a možnost internetu a TV připojení (UPC).

Stav domu:
Zateplená panelová budova má 8 nadzem.podlaží, v suterénu sklepy, provoz mezi patry zajišťuje nový výtah, stupačky po revitalizaci. Na každém patře 4 byty, k dispozici kočárkárna v přízemí a velká kolárna v suterénu. Pozemek pod domem je ve vlastnictví majitelů jednotek.