karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Blansko: prodej staršího domu 2+kk s garáží, zahrada 103 m2, určeno k rekonstrukci

Byl to přízemní rodinný dům se zahrádkou a garáží na ulici Husova. Blansko – město, kde můžete bydlet, podnikat, vychovávat děti, najít nové přátele a prožít zde kus života.

Stav domu / dispozice
Původní zděná stavba zabírá plochu asi 60 m2, přístavbou v r.2006 se původní dispozice (2+1/kk) rozšířila o koupelnu a předsíň, uliční šíře je 7,5 m, celková zastavěná plocha domem je 75 m2, celková plocha pozemku je 263 m2. Vnitřní dispozice domu v přízemí je 2+kk, celková podlahová plocha je asi 60 m2, v suterénu je sklep, místnost s oknem lze přebudovat na obytnou. Jedná se o řadový dům, který je určen k celkové rekonstrukci. Dům byl postaven asi v r.1910. Stropy jsou dřevěné trámové, v místnostech jsou dřevěné podlahy, stropy trámové, v přístavbě hurdisky. Střecha – původní krov, pálená taška. Parkování před domem nebo ve vlastní garáži. Možnost půdní vestavby. Další technické informace a materiály k nahlédnutí (půdorysy, kolaudace, spotřeba energií) jsou k dispozici na vyžádání u makléře.

Inž. sítě / technologie
Elektřina 220/380 V, napojeno na plyn, obecní vodovod, kanalizaci. Topení zajištěno plynovými přímotopy, ohřev vody zajišťuje plynový ohřívač.

Doplňkové stavby
Na spodním konci pozemku je cihlová garáž bez elektroinstalace, kolaudace v r.1998. Vnitřní rozměry 5,3 x 3 m, výška 1,9 m, plochá střecha. Příjezd je po nezpevněné cestě z ulice Těchovské. Za domem je zděná kůlna o 2 místnostech využívaná jako dílna a sklad zahradního náčiní.

Zelené a ostatní plochy
Na dům navazuje menší zahrádka o výměře cca 100 m2.