karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Bílovice nad Svitavou: prodej domu s prosperující cukrárnou a 2 byty v patře

Jednalo se o polyfunkční dům v centru obce postavený v r.2013. V přízemí sídlí oblíbená Bílovická cukrárna, která nabízí místní cukrářské výrobky a další občerstvení a zákazníci zde najdou příjemné posezení pro různá setkání či jednání. V patře jsou 2 pěkné byty, za domem parkování pro 3 vozidla.

Popis a dispozice objektu
Provozní přízemní část (cukrárna, cukrářská výroba, sklady) se rozkládá na celkové ploše 135 m2, je zde posezení pro 20 až 25 osob, k dispozici venkovní dlážděná terasa, další posezení v bočním traktu pro celkem až 25 osob. Podrobné stavebně technické informace jsou dostupné na stavebních plánech. Přístup do objektu je hlavním vstupem z ulice nebo bočním či zadním vstupem pro zaměstnance.

Druhé obytné nadzemní podlaží má plochu 115 m2, nacházejí se zde 2 byty s dispozicí 2+kk.
Byt A o velikosti 43 m2 s terasou (25 m2, dlažba) směřuje na jih je modernější a klimatizovaný, většina spotřebičů je v záruce, byt B o velikosti 54 m2 má okna kuchyně orientovány na sever. Oba byty jsou vybaveny menší vybavenou kuchyňskou linkou.

Inž. sítě
– voda z vodovodního řadu
– elektřina
– veřejná kanalizace
– ohřev vody – samostatné elektrické zásobníkové ohřívače
– topení – přímotopná tělesa a klimatizační jednotky

Stavebně je budova řešená jako částečně zděná dřevostavba. Celková plocha parcely je 358 m2, z toho zastavěná plocha je 163 m2. Přístup do nádvoří a k parkovacím místům je chráněn vjezdovými branami. V okrajových částech pozemku jsou menší záhony jahod a keře angreštu, maliníku a rybízu.