karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Blansko: prodej cihlového bytu 2+kk s balkonem, ul.Kamnářská

V průběhu léta jsem úspěšně zrealizoval prodej bytu na Zborovcích, k bytu bylo k dispozici parkovací stání u domu.

Dispozice a stav bytu
Celková plocha bytu – 53 m2 – obytná místnost s KK 32 m2 s výstupem na balkon, pokoj (ložnice) 13 m2, koupelna s vanou, WC zvlášť, předsíň. Vnitřní příčky jsou ze sádrokartonu, obvodové stěny jsou zděné. K bytu přináleží balkon (3 m2), parkovací místo a sklepní kóje. Byt se nachází ve 3.patře. V kuchyňském koutu s kuchyňskou linkou z masivu (Sykora) zůstává plynový sporák, elektrická trouba, digestoř. V koupelně jsou obklady na stěnách, zabudovaný plynový kotel. Samostatný pokoj (ložnice) je ve tvaru L a je zde prostor pro vestavěnou skříň / šatník. Podlahy v předsíni, kuchyňském koutu, toaletě a koupelně jsou z keramické dlažby. Podlahy v pokojích a chodbě jsou laminátové, v předsíni je lino, okna jsou plastová.

Technologie, vybavení
Ústřední topení a vlastní měření spotřeby energií. K vytápění ústředního topení a ohřevu vody slouží vlastní plynový kotel značky BAXI (pravidelně servisovaný), v koupelně navíc otopný žebřík, WC Geberit. V předsíni vestavěná skříň. Orientace oken je na severo – západ.

Stav domu
Cihlový dům byl postaven v r.2004, má celkem 4 nadzemní podlaží, bez výtahu. Dům je dobře udržovaný a panují zde dobré sousedské vztahy. Ke každému bytu náleží vlastní sklep. Majitelé bytu jsou dále oprávněni využívat kočárkárnu a společné prostory budovy. Bytový dům je řešen do tvaru U. Ve vnitrobloku se nachází pískoviště, houpačky a domeček se skluzavkou pro děti. Kousek od domu je autobusová zastávka, obchod s potravinami a dětské hřiště, k dispozici parkovací stání, které se nachází na soukromém parkovišti náležícímu k domu.