karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Adamov: prodej pěkného bytu 2+1, ul.Komenského

Koncem června jsem na základě exkluzivní dohody s majitelem prodal tento pěkný a udržovaný byt v OV v dispozici 2+1. Adamov – město, kde můžete spokojeně žít, vychovávat děti a najít nové přátele. 

Dispozice / stav bytu
Podlahová plocha bytu je 52 m2, pokoje: 22 m2 (výstup na balkon) a 13 m2, kuchyň 10 m2. Byt je ve 4.np/6 (nový výtah), s původním jádrem, na podlaze v pokojích parkety (lino, koberec), v kuchyni lino, plastová okna, k dispozici balkon, sklep. Orientace oken: 2 místnosti na SV, pokoj s balkonem je na jihozápad (příjemné vnitřní klima po celý rok). Příznivé měsíční náklady do 2.600 Kč pro 1 osobu (FO+správa 1.100, voda+otop 900, el+plyn 600,-).

Technologie / vybavení
V kuchyni plynový sporák, ústřední topení. Vlastní měření spotřeby energií. Možnost napojení na vysokorychl. internet (100/100 Mb á 500,- Kč).

Stav domu
Nosná konstrukce domu je betonová, vnitřní příčky jsou z cihel. Dům je po revitalizaci (2010) – zateplený obvodový plášť, nový výtah, plast.dveře, opravená střecha. 3 vstupy do domu. Uváděna energetická třída není aktuální, v r.2020 bude vyhotoven nový PENB (třída C).

V domě jsou k dispozici kolárna a kočárkárna. Z bytu je krásný výhled na okolní lesy, skvělá příležitost k ranním či večerním vycházkám. Za domem hrací plocha pro děti, v blízkosti škola, dětské hřiště, koupaliště. U domu je možnost parkování.

Financování / investiční potenciál
Nákup bytu lze bez problémů financovat hypotečním úvěrem, bezplatné a nezávazné informace na vyžádání u makléře. Na nemovitosti neváznou žádné břemena, zástavy ani dluhy.