karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Prodej zahrady s chatou v Modřicích

V Modřicích na ulici Žižkova jsem prodal zahradu o velikosti 996 m2, kde se nacházela menší zděná chata k celoročnímu využití.

Jednalo se o rovinatou a částečně mírně svažitou parcelu. Chata z r.1992 má sedlovou střechou a je podsklepená (9 m2), ZP 18 m2. Podlahová plocha denní místnosti je 10 m2, výstup do podkroví, sprchový kout. Vybaveno elektrickým sporákem s troubou, suché WC na pozemku. 

Na zahradě o rozměrech 13x 78 m je několik plodících stromů zejména meruněk 8x, jabloní 7x, broskví 3x a záhony pro pěstění zeleniny. Pozemek je orientován v ose od SV k JZ, oplocený, momentálně bez vybudovaného vjezdu. K dispozici přístřešky na nářadí a dřevo. Přes přední část pozemku vede elektrické vedení. Za zahradou protéká Moravanský potok.

Inženýrské sítě: elektřina 220/380 V, městský vodovod. Funkční systém pro sběr dešťové vody a následné zavlažování. K vytápění chaty slouží menší kamna, možnost el.přímotopu, teplá voda k dispozici přes průtokový ohřívač. Odpady – trativod.

Pěkná a klidná zahrádkářská kolonie v blízkosti obytné zástavby. Modřice jsou napojeny na Brněnskou MHD (150 m na bus 49), lze použít i tramvaj č.2 nebo vlak. V okolí cyklostezky.