karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Bílovice nad Svitavou, prodej rekreačního pozemku v chatové oblasti Dolice

Na sklonku roku se mi podařilo úspěšně dokončit prodej tohoto zajímavého pozemku s možností stavby rekreačního objektu.

Dispozice pozemku
Jedná se o rovinatou plochu nepravidelného tvaru tvořenou 3 parcelami, celková plocha zahrady je 997 m2. Zastavitelnost pozemku je územním plánem určena koeficientem 0,25. S ohledem na tvar pozemku lze reálně uvažovat o stavbě se zastavěnou plochou až 130 m2. Stavba musí být vzdálena nejméně 10 m od jiné stavby. Na pozemku je několik náletových porostů. Pozemek je částečně udržovaný, neoplocený (lze oplotit), s možností parkování. Příjezd po nezpevněné komunikaci.

Inženýrské sítě
Aktuálně bez přípojek, možnost napojení na elektřinu 220/380 V, sloup el.vedení je na pozemku. V blízkosti pozemku je les a vedení vysokého napětí, ze kterých vyplývá i dodržení ochranných pásem, a to 50 m (les), 10 m (VN), částečně se týká i nabízených parcel. Pro zdroj vody bude nutné vrtat studnu, na odpady se vybuduje čistička. Kompletní info lze získat na stavebním úřadě v obci.

Lokalita a okolí
Do centra obce se dostanete pěšky do 20 minut. V obci je veškerá občanská vybavenost – ZŠ, MŠ, obchody, fotbalové hřiště, mateřské centrum, restaurace, cukrárna. Obslužnost MHD (bus linka 75), vlak IDS – pěší vzdálenost 10-12 minut.