karel.hynst@re-max.cz +420 604 533 466

Bílovice nad Svitavou, prodej novostavby RD 5+1, ul. Macharova

V průběhu jara jsem dokončil docela náročný prodej cihlové novostavby po kolaudaci.

Dispozice: Nachází se tu 4 samostatné obytné místnosti, 1 otevřený obytný prostor s kuchyní a jídelnou s výstupem na terasu, 2 koupelny, 3 WC, terasa, sklep, další samostatný pokoj v přízemí lze využít jako kancelář nebo garsonku s vlastní koupelnou.

Přízemí, suterén (115 m2): kuchyň 12 m2, jídelna a obýv. pokoj (35 m2) s výstupem na terasu 10 m2, komora, chodba, koupelna se sprch.koutem a WC, pracovna (20 m2 – možný prostor pro garáž), schodiště do patra / sklepa (17 m2).

Patro (51 m2): 3 pokoje / ložnice (35 m2), chodba, koupelna s vanou, samostatné WC. Výška stropu 2,55 m.

Použité stav. materiály, standardy: Stavba  je založena na základové desce (zast. plocha 130 m2), obvodové stěny,  příčky – Porotherm P+D 250 mm, tepelná izolace – systém ETICS. Glazurovaná střešní krytina, dřevěný krov, klempířská v provedení pozink, plast.okna – trojskla, oboustranně hnědé (bílé), venk. a vnitřní parapety, podbití přesahů střechy dřevěnou palubkou. Plochá střecha – asfaltové pásy. Stropy a schodiště – železobeton, stropy pod krovem sádrokarton. Podlahy v pokojích, kuchyni a na chodbě v patře – laminátové plovoucí, ostatní včetně schodiště – keramika.